پورتال فروش محصولات هنری http://www.honarafarinan.com/
 
  23 تا 29 مهر پنجمین هفته از جشنواره ‌هفته‌های فرهنگی استان‌ها  

جشنواره‌ هفته‌های فرهنگی استان‌های کشور در دومین هفته‌ خود با حضور شش استان دیگر در پایتخت ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ۳۱ استان کشور به مدت پنج هفته در سه مجموعه‌فرهنگی- تاریخی سعد‌آباد، کاخ گلستان و ارگ آزادی در استان تهران، با ارائه‌ محصولات فرهنگی و برگزاری آیین‌های سنتی و معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری جشنواره هفته‌های فرهنگی برپا می‌کنند. هفته ‌فرهنگی استان‌های مرکزی و فارس در مجموعه‌ سعدآباد، کردستان و لرستان در ارگ آزادی و اصفهان و تهران در کاخ گلستان از شنبه در تهران آغاز شده و تا هشتم مهر ادامه دارد. سومین هفته از جشنواره‌ هفته‌های فرهنگی استان‌های کشور نیز با حضور استان‌های خراسان شمالی و کرمان در سعد‌آباد، بوشهر و همدان در ارگ آزادی و کرمانشاه و خراسان جنوبی در کاخ گلستان از 9 تا 15 مهر برگزار می‌شود.
استان‌های یزد و آذربایجان غربی در سعدآباد، مازندران و هرمزگان در ارگ آزادی، چهارمحال و بختیاری و گیلان در کاخ گلستان در چهارمین هفته از جشنواره ‌هفته‌های فرهنگی استان‌ها در شهر تهران از 16 تا 22 مهر ‌تولیدات و محصولات استان‌های خود را ارائه می‌کنند.
پنجمین هفته از جشنواره ‌هفته‌های فرهنگی استان‌های کشور در شهر تهران نیز با حضور استان‌های اردبیل و سیستان و بلوچستان در سعدآباد، گلستان و البرز در ارگ آزادی و سمنان، قم و خوزستان در کاخ گلستان از 23 تا 29 مهر برگزار می‌شود.

منبع

 
تعداد بازدید : 3026
تاریخ آخرین بروزرسانی : شنبه، 23 مهر 1390